Jazyky-online.info   

Angličtina pro začátečníky


Angličtina na portálu Jazyky-online.infoInzerce  
Anglický jazyk
Gramatika
Kurz angličtiny
Procvičování
Slovíčka
Pro zaměstnance
Angličtina pro děti
Další materiály


Pokud se začínáte učit anglický jazyk určitě přemýšlíte, jak se co nejrychleji a nejefektivněji naučit základy tohoto jazyka. Základy angličtiny je možné se naučit za poměrně krátkou dobu, pokud se na studium jazyka soustředíte a pravidelně si procvičujete a opakujete získané znalosti, což je pochopitelně pro začátečníky velmi důležité. Pro naučení angličtiny, ale také každého dalšího cizího jazyka je nutné zvládnout dvě věci, které naleznete na tomto portálu zdarma k dispozici.

První věc velmi důležitá pro začátečníky je bezpochyby anglická gramatika, další věcí jsou anglická slovíčka. Vyvinuli jsme pro Vás modul anglická slovíčka. Tento modul neobsahuje abecední seznam anglických slovíček, jako jej naleznete obvykle v jiných materiálech, ale slovíčka jsou rozdělena do tématických skupin. Jsou dostupné například skupiny slovíček jako barvy, oblečení, jídlo, město, zaměstnání atd. Rozdělení slovíček do těchto skupin usnadňuje jejich učení a zapamatování, protože se neučíte pouze seznam náhodných slov, které spolu nijak nesouvisí a nenavazují na sebe, ale učíte se slovíčka, která jsou si blízká a často se s nimi setkáte v souvislostech s jinými podobnými slovíčky.

Znalost anglické gramatiky je též velmi důležitá. Připravili jsme pro Vás modul anglická gramatika kolekci odkazů na stránky, které obsahují přehledy gramatiky s příklady použití gramatických jevů v angličtině. Pro vybrané jazyky jsou dostupné i zjednodušené přehledy gramatiky, které obsahují všechny nejdůležitější informace jako například podstatná jména, přídavná jména a jejich skloňování, slovesa a jejich časování, příslovce, zájmena atd.

Po naučení základní anglické gramatiky a několika set nejdůležitějších anglických slovíček je důležité Vaše znalosti angličtiny dále procvičovat a rozšiřovat. Pro procvičení nejběžnějších frází a konverzace v angličtině jsme pro Vás připravili modul anglické fráze. Pro vybrané jazyky je též dostupný modul anglické věty, který obsahuje databázi anglických vět, ve kterých můžete vidět užití anglických slov ve větách.

Angličtina pro začátečníky obsahuje užitečné informace pro lidi, kteří se začínají učit jazyk. Na stránce naleznete též odkazy na moduly dostupné na portálu Jazyky-online.info, ve kterých naleznete všechny potřebné informace pro studium tohoto jazyka.


Licence   |   Terms of use   |   Disclaimer   |   Privacy policy   |   Kontakt
Copyright © 2007-2023, Jazyky-online.info